Tlakové spínače mechanické

Vyrábíme mechanické tlakové spínače exkluzivní italské kvality pro domácí vodárny.

Mechanický tlakový spínač značky Italtecnica budete potřebovat, pokud:

  • Máte k dispozici studnu, vodní tok či nádrž s dešťovou vodou a chcete vodu dostat do vodovodu v domě či na zahradě
  • Nemáte možnost napojení na veřejný vodovod
  • Chcete levnější vodu – z vlastního zdroje

Nezbytnou součástkou, díky které dostanete čerpadlem (nejčastěji typu darling) vodu do vodovodu, je právě tlakový spínač. Jeho úkolem je hlídat a udržovat tlak vody tak, aby se čerpadlo v pravý čas zapnulo a nahnalo vodu do vodovodu nebo aby se čerpadlo vypnulo, když tlak klesne nebo dosáhne své vrchní hranice.

Domácí vodárna, které se říká také čerpadlo nebo darling, vyžaduje tlakový spínač vždy - pokud nechcete při každém otočení kohoutku chodit do sklepa čerpadlo zapínat. V naší nabídce najdete například speciální inverzní spínač určený pro hydraulická zařízení LP/3, tlakové spínače PM/PT s regulací minimálního a maximálního tlaku, tlakové spínače PM/PT s regulací minimálního a maximálního tlaku, set pro domácí vodárny PM5-3W s armaturou a manometrem, bezpečnostní tlakové spínače PMR/LPR pro topné systémy a požární systémy atd.

Na rozdíl od jiných dodavatelů nastavujeme tlak dle vašeho individuálního požadavku, nemusíte proto při instalaci už nic měnit. Standardní nastavený tlak má zapínací a vypínací hodnoty kolem 1,4 – 2,8. U nás si můžete objednat nastavení například pro spínač PM5G 2 – 3,5. Pokud budete chtít spínač přenastavit, k zařízení dostanete podrobný návod.

Obraťte se na nás, pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější mechanický tlakový spínač pro vaše čerpadlo.

Zobrazeno 15 produktů z 5
Kde nás najdete
ITALFLEXO
Průmyslová 2051,
Velké Meziříčí 594 01
Tel.: 00420 566 590 711
  00420 566 590 701
Zobrazit na mapě

Newsletter

Nahoru