Nákupní řád, obchodní podmínky

1. Objednání zboží

Objednávky přijímáme vždy písemně, emailem nebo faxem. Přijetím objednávky zákazník potvrzuje závaznost. Do dvou pracovních dnů jsou objednávky potvrzené emailem. Pokud nedorazí potvrzovací email do 2 pracovních dnů, prosím kontaktujte nás, aby došlo k vyřízení Vaší objednávky v co nejkratší době. Upozorňujeme zákazníky, že vyřizujeme objednávky v minimální hodnotě 5000,-Kč bez DPH.

2. Dodání zboží

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 7-14 pracovních dnů. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Dodavatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.

3. Způsob doručení

Zákazník má možnost zvolit si doručení prostřednictvím přepravní služby zajištěné dodavatelem nebo prostřednictvím přepravy vlastní. Cenu za přepravu si hradí zákazník, pokud není sjednáno jinak. Zboží je nachystáno k expedici vždy v pracovní dny mezi 7.00 a 15.00.

4. Způsob platby

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb:
Převodním příkazem–vždy dle sjednaných podmínek mezi dodavatelem a zákazníkem. Číslo účtu je vždy uvedeno na faktuře.

  • Dobírka - platba při doručení zboží přepravní službou
  • Hotovost - platba při osobním převzetí zboží

5. Záruka a reklamace

Na zboží je zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců od převzetí věci kupujícím. Reklamaci vyřizuje prodejce. Reklamované zboží je nutné zasílat na adresu firmy Italflexo s.r.o., Průmyslová 2051, 594 01 Velké Meziříčí. Zákazník bude kontaktován dodavatelem o průběhu reklamace. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc v zájmu jeho spokojenosti!

Kde nás najdete
ITALFLEXO
Průmyslová 2051,
Velké Meziříčí 594 01
Tel.: 00420 566 590 711
  00420 566 590 701
Zobrazit na mapě

Newsletter

Nahoru