O nás

o-nas-budova-firmy-italflexoSpolečnost ITALFLEXO s.r.o. byla založena v roce 1998 v Brně na Dornychu. Na uvedené adrese byla rovněž zřízena i provozovna. Do roku 2003 používala firma pronajaté prostory v Brně, v roce 2004 však byla zkolaudována nově postavená vlastní budova v průmyslové zóně ve Velkém Meziříčí, která slouží především pro výrobní činnost. V roce 2016 došlo k rozšíření skladových prostor přístavbou nové haly.

Zabýváme se výrobou tlakových spínačů a prodejem širokého sortimentu příslušenství k domácím vodárnám. Zaručujeme široký výběr produktu, který je na našem skladě ihned k dispozici za přijatelné ceny. Naše výrobky jsou vyráběny na základě licence od společnosti Italtecnica S.r.l., což zaručuje odpovídající standard v oblasti jakosti a služeb spojených s touto značkou. Dle požadavku zákazníka lze každý výrobek personalizovat.

Naše společnost se vždy snaží poskytnout služby té nejvyšší kvality. Věnujeme velkou pozornost každé fázi výroby, od projektování, přes výběr prvotních materiálů až po realizaci finálního výrobku. Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi, tak aby produkt vyhověl i jeho technickým požadavkům.

ITALFLEXO s.r.o. je českým výrobcem produktů italské značky Italtecnica S.r.l.

Značka Italtecnica je lídrem v oblasti návrhů a výroby mechanických tlakových spínačů a elektronických zařízení pro elektrická čerpadla používaná v celé řadě odvětví jako jsou domácí, průmyslové, hobby, požární průmysl, zemědělství, zavlažování, vodárenství (například pro čističky odpadních vod) atd. 

 

 

Kde nás najdete
ITALFLEXO
Průmyslová 2051,
Velké Meziříčí 594 01
Tel.: 00420 566 590 711
  00420 566 590 701
Zobrazit na mapě

Newsletter

Nahoru